Mach4 Cnc Lisans

Mach4 Cnc Lisans

Marka: Artsoft

7,083.33 TL + KDV

/ %8 İNDİRİM

6,500.00 TL + KDV

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0850 307 65 23

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Ücretsiz
Kargo
Sepete Ekle
Hemen Al

Mach4 CNC, lüks, sürdürülebilir, çoklu eksenli döndürme merkezleri için işleme imkânı sunan modern, kullanıcı dostu CNC kumanda ailesidir. Bu kontrol çözümü, çizim ve iş parçaları düzenlenmesi, CNC işleri ile 3B, CAM ve işleme üretim stratejilerine uygun olarak yönetim ve Senkronizasyon sağlamak için projelerle birliğe sağlar. MACH4 CNC, kullanıcıların kompleks CNC işlemlerinde oluşabilecek tehlikeli durumları da ortadan kaldırmadaki kapasite diyagramları, davranış alanları ve uyarıların anlık izlenmesi sağlar. Böylece operatörlerin eksiksiz ve hata oranı düşük olan CNC işlemleri gerçekleştirmesi mümkün olur. MACH4 CNC, sahip olduğu diyagramlar, kullanışlı arayüzü, güvenilir olarak geçtiği barındırma donanımı ve uzaktan güvenli bağlantı özelliği ile arka planda tüm üretken işlemleri kontrol etmek için profesyonel destek sağlar. MACH4 CNC, multi-hop arayüzler, iletim hatları, sektördeki en gelişmiş CNC arabirimleri ve etkileşimli çizim özellikleri ile yüksek performanslı bir hesaplama platformu sunarak tüm CNC işlemlerinizi kolaylıkla otomatik hale getirir. Ne kadar karmaşık olursa olsun, MACH4 CNC kontrolü sunacaktır. Ayrıca, entegrasyon seçenekleriyle iletim hatlarını, multi-hop arayüzleri ve hafıza depolama sistemlerini etkili bir şekilde kullanmaya imkan sağlar.

Mach4 Yazılım Bilgileri: Mach4 CNC hareket kontrol yazılımının en yeni versiyonudur.

Mach4 Mach3'le ortak olan programlama kodunun% 1'den azı ile tamamen yeni bir yazılımdır. Genişletilebilir, esnek ve çok büyük dosyalarla kullanılmak üzere aşırı duyarlı olması için yere kadar yazılmıştır. Mach3, basit hobi makineleri için tasarlanmış ve halen bu amaca iyi hizmet ediyor. Kalite, hız ve sanatsal stil kontrollerini ve yöntemlerini kullanma veya öğrenme yeteneği gerekli olduğunda, Mach4 doğru seçimdir. Mach3'ün tek bir sürümü varken, Mach4'e farklı sürümler sunuldu. Mach4, bir yıldan beri sürekli çalışan endüstriyel ekipmanlarda kullanılıyor. Standart Mach4 yükleyicisi değirmenleri, matkapları, torna tezgahlarını ve yönlendiricileri kontrol edecektir. Endüstriyel yazılımımızla diğer makine tiplerini kontrol ederken, Entegre ekranlara ve fonksiyonlara sahip eksiksiz hobi çözümleri sadece bu makine tipleri için tamamlanmıştır. Daha çok şey var gibi yakında tekrar kontrol edin

Mach4 Hareketi

Mach4 CNC makine, PLC donanımı ve robotiklerini kontrol edebilir. Çekirdek, tüm giriş ve çıkış cihazlarının hareketle koordine edilmesini sağlayan tam özellikli bir 'beyin'.

- Çekirdekte hesaplanan tüm Hareket kontrolü = donanım ve ilgili yazılım sürücüsüne daha az bağımlılık.

- Hareket Cihazı Sürücüleri (Plug Ins'ler) standart formata sahiptir = bileşenler arasında ortak işlev düzeyi, daha az karmaşıklık, daha kolay ve daha az maliyetli sorun giderme ve destek.

Çekirdekte Hareket Kontrolü :

Tüm hareket kontrolü hesaplamaları çekirdekte tamamlanmıştır. Mach4'ün çekirdeği bağlı hareket kontrol cihazlarının hızına (frekansına) uyar. Mach3 yazılımı, donanım eklentisi yazılımına ve karmaşık tamponlama düzenlerine güvenerek doğruluğu ve eşgüdümlü hareket sağlamıştır. Bu yeniden tasarımı birçok avantaja sahiptir:

- Düğmeye basarak makine eylemine kadar 100 kat daha hızlı yanıt.

 • Makine tutun veya hız değişiklikleri, ekranda GUI düğmeleri seçilinceye kadar sürer.

- Arttırılmış Backlash Kontrolü ve daha doğru vida haritalama = daha az titreşim ve daha kesin kesimler

Daha kaliteli manuel darbe üreteci (MPG) = gecikme olmaksızın çok yumuşak koşu ve konumlandırma.

Bazı Yeni Özellikler

- Mach4'te C tipi (Fanuc) kesici telafi standardı.

 • Farklı boyutlu aletler için daha doğru takım yolu kompanzasyonu
 • Geliştirilmiş Kenar Giderme

- Aynı anda en fazla 6 ayrı koordinat sisteminin (örnekleri) senkron hareketi.

 • Karmaşık parçaları üretmek için çok sayıda kafalar, makineler ve işlemler.

- Eşgüdümsüz Hareket (bant dışı eksen) koordinatlı hareketi kontrol etmek için kullanılır.

 • Değişiklik öncesi takım değiştiriciler
 • Robotik Yükleyiciler
 • Meşale yüksekliği manuel kompanzasyon kontrolü

- Çok Eksenli İş Geçişleri ve Kafa, çok sayıda iş parçası tutacağı ve fikstürü için kesici takım yolunu dengelemek için kaydırılır. - Makinelerin Uzaktan Kumandası (IPC)

 • CNC ekipmanını uzak bir yerden kontrol etme veya izleme
  • Büyük ölçüde genişletilmiş sorun giderme
  • Ekipmanın çalışmasını takip etme
 • Diğer bilgisayar uygulamaları arasındaki bağlantı bilgileri
  • Excel, vs ...

- Yeni Dinamik araç yolu görüntüsü

 • G kodunun beklediğiniz yolu yarattığından emin olmak için takım yolunu hızlı, kolay, hızlı bir şekilde görüntüleyin, döndürün, kaydırın ve ölçekleyin.

- Geliştirilmiş ekran düzeni ve kolayca özelleştirilebilir ekran değiştirme aracı.

 • Düğmeleri, ekranları ve göstergeleri kolay, hızlı ve anında değiştirin!Standart Mach4 Hobi Kullanıcı Arayüzünün Ekran Görüntüleri. Mach4'te farklı ekranlar arasında hızlı geçiş yapmak için sekme kontrolleri kullanılır. Kullanıcılar, standart ekranı değiştirebilir veya ihtiyaç duyduğu düğmeleri, grafikleri ve göstergeleri içeren yeni bir sekme oluşturabilir

 

Standart Mach4 Hobi Kullanıcı Arayüzünün Ekran Görüntüleri. Mach4'te farklı ekranlar arasında hızlı geçiş yapmak için sekme kontrolleri kullanılır. Kullanıcılar, standart ekranı değiştirebilir veya ihtiyaç duyduğu düğmeleri, grafikleri ve göstergeleri içeren yeni bir sekme oluşturabilir.

 • Mach4L_Screen

 

Havale / EFT (%2) :7,644.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİLİ ÜRÜNLER

HIZLI KARGO Türkiye’nin her yerine hızlı ve ücretsiz kargo
KAMPANYALI ÜRÜNLER Birbirinden farklı marka ve ürünler için indirimli fiyatlar
GÜVENLİ ÖDEME Sİtemiz 128Mbit SSL sertifikası ile korunmaktadır
KOLAY İADE Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bülten aboneliği ile fırsatları kaçırma...

Alışveriş Sepetim