Microsoft 365 Bireysel Dijital Lisans

Microsoft 365 Bireysel Dijital Lisans

Marka: Microsoft

1,925.92 TL + KDV

/ %27 İNDİRİM

1,398.77 TL + KDV

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0850 307 65 23

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Ücretsiz
Kargo
Sepete Ekle
Hemen Al

Microsoft 365 Bireysel Dijital Lisans, en çok kullanılan büro ürünlerinin ve çözümlerinin keyfini çıkarmak için tasarlanmış gelişmiş bir üründür. Müşteriler hızlı ve verimli işlerini gerçekleştirmek için parmaklarının ucundaki ürünleri ve çözümleri kullanmaya devam edebilir. Microsoft 365 Bireysel Dijital Lisans, Office uygulamalarının en son sürümlerini indirip, Access, Excel, Outlook, OneNote, Publisher, PowerPoint, ve Word 'u aynı anda kullanmaya izin verir. Ayrıca, Microsoft 365 Bireysel Dijital Lisans size 1 TB OneDrive bulut depolama alanı sağlar.

Paylaşılan dosyalarınızla hızlı bir şekilde, neredeyse her akıllı cihazdan erişebilirsiniz. Microsoft 365 Bireysel Dijital Lisans, Windows, MacOS, iOS, ve Android cihazlarınızın güvenliğinin sağlamayı amaçlayan robust bir koruma yöneticisi aracıyla donatılmıştır. Ayrıca, ürün ayrıca Exchange e-posta hesapları ve her ay keşif etmeye değer yeni özellikleri gibi ek özellikleri içerir.

Ürün Açıklaması

Amatör veya profesyonel olarak metin, elektronik tablo ve sunu araçlarıyla zaman geçiriyor, projelerinizi en kısa sürede ve en iyi şekilde hazırlayabileceğiniz kapsamlı bir ofis uygulama paketi arıyorsanız, ESD-Microsoft 365 Bireysel Paket sizin için ideal. Dünyanın en önemli teknoloji şirketlerinden Microsoft’un, uzun yıllardır sürdürdüğü Office ailesinin güncel sürümlerinden Microsoft 365, size birçok konuda yardımcı olurken gereksinim duyduğunuz dosyaları, zahmetsizce hazırlamanız noktasında da rehberlik ediyor. Microsoft ile özdeşleşen; Word, Excel, PowerPoint ve Outlook uygulamalarının yanı sıra OneDrive ve Kişisel Kasa gibi hizmetleri de beraberinde getiren ESD-Microsoft 365 Bireysel Paket-elektronik lisanslı üründür.

Microsoft 365 Bireysel Paketi Neden Almalıyım?

Blog içeriklerinden resmî dokümanlara kadar birçok alanda profesyonel metin temelli içerikler hazırlıyorsanız, Microsoft Word uygulamasını içeren Microsoft 365’i satın alabilirsiniz. Yenilenen arayüzü ve onlarca farklı dil destekli dil bilgisi ve yazım denetimcilerini içeren Word ile her türlü metin temelli içeriği hazırlayabilir, dilerseniz hazırladığınız metinleri görsellerle ve benzeri unsurlarla da zenginleştirebilirsiniz.

Çeşitli verileri içeren tablolar hazırlamanız gerekiyorsa ve bu doğrultuda gelişmiş imkânlarla donatılan bir tablolama uygulamasına ihtiyaç duyuyorsanız, Microsoft Excel uygulaması ile elini güçlendiren Microsoft 365’e yönelebilirsiniz. Zaman içerisinde olgunlaşan ve en karmaşık tabloları dahi birkaç hamlede hazırlamanıza olanak tanıyan uygulamayı formül ve veritabanı bağlantıları yardımıyla daha profesyonel amaçlar doğrultusunda değerlendirmeniz de mümkün.

Okulda veya iş yerinizde topluluklar karşısındaki içerik takdiminizi güçlendirmek adına dijital sunular hazırlamayı hedefliyor, bunun için özelleşmiş uygulamalara gereksiniminiz bulunuyorsa, Microsoft PowerPoint uygulamasıyla gelen ürünü alışveriş listenize ekleyebilirsiniz. Dünya çapında en çok tercih edilen sunu hazırlama ve düzenleme uygulamalarından biri olan PowerPoint ile statik görsellerin yanında birçok multimedya dosyalarından da yararlanarak etkileyici sunular hazırlayabilirsiniz.

Özel yaşantınızda veya iş hayatınızdaki elektronik posta yazışmalarını bu alanda özelleşmiş uygulamalar üzerinden sürdürmeyi arzu ediyorsanız, Microsoft Outlook uygulamasıyla yapılandırılan ofis uygulamaları paketini tercih edebilirsiniz. Kullandığınız Microsoft veya farklı e-posta servislerinin hesaplarını kolaylıkla ekleyebileceğiniz Outlook ile yazışmalarınızı otomatize edebilir, Microsoft To Do gibi uygulamaların entegrasyonu sayesinde çalışma takviminizi ve yapılacaklar listenizi düzenleyebilirsiniz.

Hazırladığınız dokümanları, fotoğraflarınızı, videolarınızı ve dijital tüm dosyalarınızın daima güvende olmasını istiyorsanız, Microsoft 365 ile birlikte kullanabileceğiniz 1 TB kapasiteli OneDrive hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bilgisayarınızdaki aynı adlı klasördeki tüm içerikleri, gerçek zamanlı olarak bulut sürücüsüne taşıyan uygulama, bilgisayarınızın depolama biriminde sorun oluşsa dahi OneDrive üzerinden dosyalarınıza erişebilirsiniz.

Profesyonel iş hayatınızda yalnızca sizin görmeniz gereken verilerle çalışıyor, ilgili verilerin ekstra güvenlik katmanlarınca korunmasını amaçlıyorsanız, Microsoft 365’in Kişisel Kasa hizmeti size hitap ediyor. İkinci bir kimlik doğrulama adımı ile verilerinize erişmenize zemin hazırlayan hizmet aracılığıyla en önemli dosyalarınızı güvenle saklayabilirsiniz.

Microsoft 365 Bireysel Paketi Nasıl Kullanırım?

Satın alım sonrasında size ulaşacak olan lisans yardımıyla Microsoft 365’i internet üzerinden indirip Windows ve macOS işletim sistemli masaüstü veya dizüstü bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Ancak burada dikkat etmeniz gereken bir durum var. Lisans, yalnızca bir kullanıcı tarafından, tüm cihazları ile değerlendirilebiliyor.

Bilgisayarınızın performansına bağlı olarak kısa sürebilecek kurulum işleminin ardından her bir uygulamaya kısayolları aracılığıyla ayrı ayrı erişip dilerseniz yeni dosya üretmeniz mümkün oluyor. Ancak Outlook uygulaması yapısı itibarıyla yeni bir dosya üretmeye uygun değil.

Uygulamaların arayüzünü dilediğiniz gibi şekillendirebilmeniz, temasını değiştirebilmeniz, Word gibi uygulamalarda sayfa arka planını koyulaştırabilmeniz ve hazırladığınız dosyaları otomatik olarak bulut depolamanıza kaydetmeniz son derece kolay. Bunların yanında, aklınıza takılan teknik konularda Microsoft yetkilileri ile görüşmek isterseniz ürünün sağladığı imkânlar çerçevesinde teknik destek alabilir, uygulamalara dair ayrıntıları öğrenerek çalışmalarınızdaki verimliliğinizi artırabilirsiniz.

Microsoft’un belirli periyotlarda güncelleme yayımladığı uygulamaları güncellemeniz de birkaç dakikanızı alıyor. Sırasıyla Hesap ve Güncelleştirme Seçenekleri adımlarını takip ederek uygulamaların toplu hâlde güncelleme almasını sağlayabilir, ESD-Microsoft 365 Bireysel Paket ürününe eklenen yeni özellikleri ilk elden deneyimleyebilirsiniz.

Microsoft 365 Bireysel Paketi Kimler İçin Uygun?

Hobi olarak içerik üreten, home office çalışan ve bu nedenle birçok ofis yazılımına gereksinim duyan, profesyonel içerikler hazırlamak isteyen herkes için uygun yapıdaki Microsoft 365 Bireysel Paketi, aynı zamanda verilerini, Microsoft tabanlı bulut depolama hizmetine aktarmayı hedefleyenler için de biçilmiş kaftan.

Ürünün En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Aynı anda birden fazla uygulama ile geldiği için doğrudan öne çıkan tek bir özelliği olmasa da Microsoft 365 Bireysel Paket’in öne çıkan yönleri var.

Bunlardan ilki, yalnızca Türkiye’de değil dünya çapında en çok tercih edilen ve profesyonel içerikler hazırlanmasına yardım eden ofis uygulamalarından bazılarının tam sürümlerinin paket içeriğine dâhil edilmesi. Word, Excel, PowerPoint, içerik üretimi noktasında herkesin başvurabileceği uygulamalar olurken web tasarımı yapmak ve veritabanı uygulamalarıyla çalışmak isteyenler için yalnızca PC platformunda kullanılabilecek Publisher ve Access uygulamaları da ürünle birlikte geliyor.

E-posta yazışmalarının düzenlenmesi ve kolayca takip edilebilmesine ortam hazırlarken kişisel imza ve benzeri geliştirmelerin de e-postalara eklenebilmesine olanak tanıyan Outlook uygulaması da ürünün öne çıkan özelliklerinden biri.

Microsoft’un, kendi e-posta servisi üzerinden adres edinen kullanıcılara kısıtlı miktarda sağladığı OneDrive bulut depolama çözümünün 1 TB gibi oldukça yüksek bir kapasite ile sunulması da Microsoft 365 Bireysel Paket ürününün öne çıkan noktalarından.

Eğer günlük yaşantınızda ve iş hayatınızda Microsoft’un geliştirdiği ofis uygulamalarına ihtiyaç duyuyorsanız ürünün sunduğu özellikleri inceleyebilir, zaman kaybetmeden Microsoft 365 Bireysel Paket lisansına sahip olabilirsiniz.

 

 

Başlıca avantajlar Tek bir abonelikle erişebileceğiniz premium üretkenlik uygulamaları, ek bulut depolama alanı, gelişmiş güvenlik ve daha fazlasıyla hayatınızı bir profesyonel gibi yaşayabilirsiniz. Zamanınızı düzenleyin Artık tek bir görünümde birden fazla takvimi yönetebilir, Odaklanmış Gelen Kutusu ile e-postaları hızlı bir şekilde düzenleyebilir ve anında yanıt verip çalışmaya devam etmek için Önerilen Yanıtlar özelliğini kullanabilirsiniz. Tüm bunları çevrimdışı olduğunuzda, hayatı askıya almadan da yapabilirsiniz. Önemli içeriği koruyun 1 TB OneDrive bulut depolama alanıyla cihazlarınızdaki fotoğrafları ve dosyaları yedekleyebileceğinizi ve bunlara erişebileceğinizi bilmenin rahatlığını yaşayın. Ayrıca, OneDrive'daki Kişisel Kasa klasörünüzle, en önemli dosyalarınız için iki aşamalı kimlik doğrulamayla ek bir güvenlik katmanı oluşturabilirsiniz. Fikirlerinizi hayata geçirin Word'de düzenleme ve yazma önerileri, Excel'de veri öngörüleri ve PowerPoint'te tasarım, düzen ve renk seçenekleri ile Microsoft 365'dan kreatif destek alın. Abone olduğunuzda, her uygulamada akıllı yardım özelliklerine ve premium içeriğe erişebilirsiniz. Birlikte daha fazlasını başarın İster bir okul projesi ister satış konuşması veya bülten olsun, aynı anda başkalarıyla sorunsuz bir şekilde çalışabilirsiniz. OneDrive dosyalarını PC'nizden veya mobil cihazınızdan paylaşmak ve arkadaşlarınızın, sınıf arkadaşlarınızın veya ailenizin belgeyi görüntülemesini, önerilerde bulunmasını ve düzenlemesini sağlamak çok kolay.

 
Havale / EFT (%2) :1,644.95 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİLİ ÜRÜNLER

HIZLI KARGO Türkiye’nin her yerine hızlı ve ücretsiz kargo
KAMPANYALI ÜRÜNLER Birbirinden farklı marka ve ürünler için indirimli fiyatlar
GÜVENLİ ÖDEME Sİtemiz 128Mbit SSL sertifikası ile korunmaktadır
KOLAY İADE Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bülten aboneliği ile fırsatları kaçırma...

Alışveriş Sepetim